toptantisort.com“, Demal Teksitl Ltd . Şti’ nin tescilli markasıdır. Demal Tekstil Ltd Şti, 1989 yılından bu yana onlarca ülkeye tekstil ürünleri imalatı ve ihracatı yapmaktadır.

toptantisort.com” nun ürünlerinin tamamı fabrikamızda imal edilmekte ve basılmaktadır. Bu anlamda, “toptantisort.com“, imalat deneyimi olan ve imalat ve baskıyı kendi bünyesinde gerçekleştiren sadece Türkiye değil, Dünya’daki tek markadır. Yani aldığınız her bir ürünün ham iplikten başlayarak, örülüp kumaş haline gelmesi, boyanması, kesim ve dikim işlemleri, basılmış ürün olarak elinize gelinceye kadarki bütün işlemler bünyemizde gerçekleşmektedir.

Profesyonel bir ekip ve titiz bir çalışmanın sonucu oluşturulan ve uzun soluklu bir proje olan “toptantisort.com“, önce Türkiye’de, sonra bölgemiz coğrafyasında ve daha sonra Dünya’da ülkemizi temsil edecek iyi bir marka olmayı hedeflemektedir. 1 yıldan fazla ve onlarca ülkede araştırmalar yapılarak gerçekleştirilen altyapı çalışmalarımız tamamen bu hedefimize ulaşmak için markamızı sağlam temeller üzerine kurmamıza imkan vermiştir. Ülkemizde şu an ulaştığımız marka bilinirliği, bize hedefimize ulaşmanın zor olmadığını göstermiştir.

Yine bu araştırmalar sonucu Türkiye’ye getirdiğimiz “Nefes Alabilen Baskı” yöntemi çok beğenilmiştir. Bu nedenle ki “toptantisort.com” un ürünlerini giyenler, başka marka baskılı bir ürün giyemeyeceklerini dile getirmektedirler.

Marka ismi, logosu, kalitesi ve yaptığı etkinlikler ile birçok kişinin favorisi olan   markamız “toptantisort.com , her gün bünyesine ünlüler de dahil olmak üzere birçok yeni kişiyi katmaktadır.

Ülkemize getirdiği bu yenilik ile “toptantisort.com“, kısa zamanda yazılı ve görsel medyanın ilgi odağı olmuş ve birçok görsel ve yazılı medyada haber yapılmıştır. (Tv8, CnnTürk, Cnbc-e, SkyTürk, TRT1, Milliyet, Bluejean, Heygirl vs. ve çok sayıda yerel medya )

toptantisort.com“, hızını artırmaya, kaliteli hizmet ve ürünler sunmaya devam edecektir. Şirketimizin sahip olduğu yılların deneyimi ile birlikte, “toptantisort.com” a aşık genç bir ekip olarak, “toptantisort.com” yu kendimizce belirlediğimiz “literatürden t-shirt, sweatshirt gibi kelimeleri çıkarmak ve basılı olan her ürünün artık “toptantisort.com” olarak ifade edilmesini sağlamak” hedefine ulaşmak için çalışmalarımıza daha sıkı şekilde devam edeceğiz.

Şu ana kadar toptan  alışverişlerde herkesin yaşamış olduğu muhatap bulamama, yetkiliye ulaşamama, siparişten haber alamama gibi sorunların yaşanmaması üzerinde titizlikte duran bir marka olarak mesai saatleri içerisinde telefon ve mail yolu ile bize istediğiniz zaman ulaşabilir, talep, istek ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Attığınız her mail en kısa sürede okunmakta ve size özel olarak cevaplanmaktadır.

Size de, şu anda binlerce kişinin yaptığı gibi bize katılarak artık bir “toptantisort.com” lu olduğunuz için ve tabi ki bu sayfaki yazımızın tamamını okuduğunuz için 🙂 teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle,
toptantisort.com” ekibi